DoktoraRandevu.com; Doktor, Uzman, Muayenehane, Diyetisyen, Psikolog, Klinik ve Hastanelerden yüz yüze veya online görüşme için randevu alın ve tüm randevularınızı kolayca yönetin.
Özel muayenehaneler, sağlık turizmi hizmeti veren kurum ve kuruluşlar, uzman doktorlar ve uzmanlarla  online ve yüz yüze sağlığınızı yönetin. Kolay randevu, güvenilir hizmetler bir tık ötede!
DoktoraRandevu özel muayenehane doktorlarına/uzmanlarına randevu ve tanıtım olanağı sağlayan dijital bir platformdur. 
Hastaların/danışanların mükemmel doktoru/uzmanı bulmasını ve en kolay şekilde randevu almasını sağlayan platformumuz hasta/danışan yolculuğunun keyifli ve refah olması amacıyla kurulmuştur. 
DoktoraRandevu uygulamasının hedefi, hastaların/danışanların en iyi tedaviyi her zaman her yerde kolayca bulmalarına olanak sağlamaktır. Randevularınızı onaylayabilir veya iptal edebilir ve hatta dilerseniz randevu aldığınız doktor veya uzmanla direkt mesajlaşabilirsiniz.
DoktoraRandevu Online Randevu Takvimi: Kullanıcılar, istedikleri doktorlara/uzmanlara randevu almak için online takvim üzerinden uygun zaman dilimlerini seçebilir ve randevularını kolayca planlayabilir.
Uzaktan (Online) Muayene: Kullanıcılar, internet üzerinden doktorlarla/uzmanlarla görüntülü görüşmeler yapabilir, sağlık sorunlarını uzaktan değerlendirebilir ve tedavi önerileri alabilir.
Yüz Yüze Muayene: Kullanıcılar, tercih ettikleri doktoru veya uzmanı seçerek yüz yüze muayene için randevu alabilirler. İstenilen il ve ilçelerdeki doktorlara/uzmanlara ulaşma imkanı sağlanır.
Her Yerden Erişim: Platform, internetin olduğu her yerden erişilebilir olup kullanıcıların istedikleri zaman ve yerden doktorlarla/uzmanlarla iletişim kurmalarına olanak tanır.
Doktora/Uzmana Soru Sor: Kullanıcılar platform üzerinden merak ettikleri soruları doktor ve uzmanlara iletebilir.
İllere Göre Doktor, Uzman Seçenekleri: Kullanıcılar, bulundukları il veya ilçeye göre doktorları ve uzmanları arayabilir, kategorilere göre filtreleme yapabilir ve uzmanlık alanlarına göre doktorları/uzmanları seçebilir.
Doktor, Uzman Değerlendirme : Kullanıcılar, doktorlar/uzmanlar hakkında değerlendirme yapabilir, yorum yazabilir ve bu değerlendirmeleri diğer kullanıcılarla paylaşabilir. Bu sayede kullanıcılar, doktor/uzman seçimlerini bilinçli bir şekilde yapabilirler.

Uludağ Bilişim olarak 2002 yılından itibaren sağlık sektörüne verdiğimiz yazılım sistemleri desteğini doktorarandevu.com projemizi de katarak her geçen gün geliştiğimizi gösteriyoruz. Yıllardır kurduğumuz bağlarla bunun oldukça güçlü bir şekilde ilerlediğinin farkındalığı ile gelişmelerimize yön veriyoruz. Çabalarımızı başarılı kılma hedefine odaklanmış bir ekip olarak temel ilkelerimizi, sizleri ve ihtiyaçlarınızı dinliyor ve önem veriyoruz.
 

Elimizdeki kapsamlı yazılım gücüyle Tüm Türkiye’de önde gelen yazılım ürünleri üretmeye devam ediyoruz. Ekibimizdeki her bir birey, nihai ürünün yapılmasında veya istenen hizmetlerin verilmesinde önemli bir rol oynamakta.
 

Ekibimiz farklı profillerde; mühendisler, teknisyenler ve idari personellerden oluşmaktadır. Personelimizin yıllık ortalama üretim kapasitesi 143.520 kişi / saattir. Böylelikle yetkin ve dinamik ekibimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektedir. Hizmet veren profesyonelleri tek bir şirket altında barındırma kabiliyetine sahip ve her boyutta web projesini yönetecek kaynaklara sahibiz.
 

Merkezimiz, neredeyse hiçbir kesinti sağlamayan güç yedekleri, bağlanabilirlik ve müşteri desteği ile donatılmıştır. Acil durum risklerinin azaltılması için uzaktan veri yedeklemeleri saklanmaktadır.
 

Ekibimizin her üyesi, teknoloji ve iş ortamındaki en son trendlere uyacak şekilde ve gerekli donanıma sahip  kişilerden oluşur. Vizyonunuzu becerilerimizle eşleştirmek, ve ihtiyaçlarınızı gerçeğe dönüştürmek için uyum sağlayan bir ekiple başarılı olma ihtimali her zaman en üst düzeydedir.
 

Tüm bu bilgi, donanım ve birikim ile doktorarandevu.com platformu ortaya çıkmış ve sistemimiz sayesinde plana uygun doktoru bulmak, uygun saat dilimini seçmek ve  doktora kolayca randevu oluşturmak artık kaçınılmaz. Ayrıca hizmet almak istenilen doktor hakkında tüm merak edilenlere ulaşmak, önceki deneyimlerini detaylı bir şekilde incelemek platformumuzun en önemli hizmetlerindendir.
 

Uludağ Bilişim

2002 yılında hayalini kurduğumuz, Türkiye'nin Lider Bilişim firması olmak için çalışırken hep birlikte başarmanın yollarını aradık. %100 yerli sermaye ile geliştirdiğimiz kurumsal iş yazılımları, e-devlet uygulamaları ve kamu projeleri ile işletmelerin gelişimine eşlik ediyoruz.
 

Kurulduğumuz günden bugüne, farklı birçok sektörün isteklerini ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden, kendi deneyimimizi ve bilgimizi de katarak projeleri geliştirmeye ve teknolojilerinin kalitesini yükseltmeye devam ediyoruz.
 

Bilgi Sistemlerini "Yazılım Ürünleri" tasarlayan ve kuran, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini sağlayarak başlayan yolculuğumuzdaki istikrarlı başarımızı, günümüze kadar farklı birçok sektörlerdeki yazılım projeleri ile geliştirmeye devam etmekteyiz.


Ekibimiz farklı profillerde; mühendisler, teknisyenler ve idari personellerden oluşmaktadır. Personelimizin yıllık ortalama üretim kapasitesi 143.520 kişi / saattir. Böylelikle yetkin ve dinamik ekibimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektedir.
 

Asya Kıtası, Balkanlar ve Arap Emirlikleri de dâhil olmak üzere, Türkiye genelindeki 120+ aşkın iş ortağı ile yetenekli ve yenilik peşinde koşan 550+'den fazla üyesi olan dinamik ekiplerimizle gücümüze güç katıyor ve mesafeleri kısaltıyoruz.


Tüm paydaşların birbirleriyle etkileşime geçebildiği ekosistemimizde 120+ aşkın iş ortağımızla birlikte, gücümüzü geleceğe yatırım yapan işletmelerin başarısı ve karlılığını artırmak için harcıyoruz. 75+ farklı sektörde müşterilerimizin girişimcilikten dünya devi olmaya kadar süren yolculuklarının her aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm Bilişim çözümlerini üretiyoruz.
 

Yazılımı sadece bir ürün olmaktan çıkartıp binlerce müşterimize eğitimler vererek zorlu süreçlerini kolaylaştırırken, Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki ARGE ofislerimizde yeni projeleri iş hayatına kazandırıyoruz.


Kazancımızın büyük bir oranını ARGE ve inovasyon yatırımı yaparak yenilikçi teknolojileri Türkiye'nin güçlü işletmelerine kazandırırken 2013'dan bu yana Distribütörlük ve Bayilik ağımızla yurtdışı projelerimizle de ağırlıklı olarak çözüm üretmeye devam ediyoruz.
 

Son 8 yıldır ortalama %40'ın üzerinde gerçekleşen büyüme oranlarına ulaşmamızı sağlayan iş modellerimizi geleceklerini inşa eden 100.000+'den fazla müşterimizle paylaşarak birlikte büyüyoruz.
 

Dünyanın her yerindeki iş kolları için; yeni fikirler ve yeni teknolojiler geliştirmeye, değer katmaya ve hayallerine ortak olmaya devam ediyoruz.


Tüm Sektörler için;

NBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
Sistemimiz ile doktorlarımızın ve hemşirelerinin hastalarına ait veri girişi ve veri gönderimi işlemlerini güvenilir, kolay ve hızlı bir şekilde bakanlık sunucularına iletilmesini sağlamakla birlikte, detaylı analiz ve raporlamaların 1 dakikadan daha kısa bir sürede listelenip çıktı olarak alınmasını sağlamaktayız.


NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
Yazılım sistemimiz sayesinde OSGB, İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlarının sözleşme imzaladıkları kurum ve firmaların çalışanlarına uyguladıkları muayene, izlem, eğitim, toplantı, ekipman, raporlama, analiz ve takipleri vb. işlemlerinin 15 Ana Menü ve toplamda 124 Modüllü artırımlı mimari yapısıyla internete bağlı olan her telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden yapılıp bakanlık sunucularına e-imza ile gönderilmesini sağlamaktayız.


NBYS Klinik - Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
NBYS Klinik Yazılımımız; hastalar, randevular, telefonlar, ödemeler, tahsilatlar, tahliller, cari, stok, aşı ve rapor takipleri gibi tüm işlemleri kolayca takip edebilmek, bakanlık sunucularına verileri gönderebilmek için tasarladığımız bir otomasyon sistemidir.


NBYS HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
Klinik Modüller ve İdari Modüller olmak üzere 2 ana başlıkta 32+ modül ile SBYS VEM 2.0 verimodeli uyumlu olarak kullanıcı deneyimi ve artırımlı mimari yapısıyla güncel olarak tasarlanmaktadır.


Saglikaktuel.com
2006 yılında kurulan Sağlık Aktüel; en güncel SGK, sağlık, mevzuat, doktor haberlerini tanıtan, ruhsat, kadro ve branş danışmanlık hizmetleri sunan dijital bir platformdur.


Paratut.com
Firmaların; e-Fatura, e-Arşiv ve e-SMM Finansal Yönetim ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ile satış öncesinden, satış sonrasına finansal işlemlerini verimli yönetebilmesini sağlayan Ön Muhasebe Bilgi Yönetim Sistemidir.


Endavet.com
Düğün ve davet organizasyonları için binlerce seçenek sunan firmaları, güzellik ve bakımda hizmet veren uzman ve merkezleri, restoran, cafe ve birçok lezzet mekanını, spor ve sağlık alanında hizmet veren danışmanları ve merkezleri bünyesinde bulunduran, uygulama ve web sitesi ile kullanıcıya kolay ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformudur.


Qbuton.com
Müşteri Memnuniyeti, Etkinlik ve Anket Ölçme Sistemi ile kolaylıkla anketler oluşturup, oylama sunabileceğiniz ve derinlemesine Pazar araştırması yapabileceğiniz bir platformdur.


Todomng
Todomng ile Her şeyi organize et! Her zaman güvenebileceğiniz bir görev yöneticisi! Zamanınızı etkili bir şekilde yönetin! Görevlerinizi ve projelerinizi kolayca düzenleyin ve önceliklendirin.

 

Yazılımları ile özel çözümler üreterek bilişime olan katkısını devam ettirmektedir.

Uludağ Bilişim'in ticari hedefi ise ülke çapında "Yaptığı Reklamla" değil "Bitirdiği İşlerle" tanınan ve kamu ya da devlete ait kurumsal tüm olası alanlarda ve tüm özel sektöre yenilikçi çözümler üreten bir firma olmaktır.

 

Formu doldurun, dijital danışmanlarımız sizi arasın!
Kampanya ve duyurularla ilgili e-posta/sms almak istiyorum.
Aydınlatma metni'ni okudum, kabul ediyorum.

Bizimle İletişime Geçin

0850 888 7350