Nasıl randevu alırım?

Ana sayfaya gidin ve gitmek istediğiniz polikliniği veya randevu almak istediğiniz doktorun adını arama butonuna yazınız. Doğru sonucu elde etmenize yardımcı olması için sigortanızı veya konumunuzu da seçebilirsiniz. Listelenen profillerinden size uygun olan zamandaki doktor/uzmanı seçebilirsiniz. Hatta mevcut takvimlerini, niteliklerini, fotoğraflarını ve diğer hastaların doğrulanmış incelemelerini görüntüleyebilirsiniz. Randevunuzu dakikalar içinde almak için istediğiniz randevu saatine tıklamanız yeterlidir. 

Hangi doktoru seçeceğimi nasıl bilebilirim?

doktorarandevu.com, aracılığıyla bir doktor seçerken, eğitimini, geçmişini, diğer hastaların doğrulanmış incelemelerini, makalelerini, fotoğraflarını ve daha fazlasını araştırabilirsiniz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi çözümü bulabilirsiniz. Randevunuzdan sonra bir değerlendirme bırakmayı unutmayın, böylece diğer hastaların ihtiyaçları için doğru doktoru bağımsız olarak bulmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Randevuma geç kalırsam ne yapmalıyım?

Randevu aldığınız kliniği arayıp geç kalacağınızı haber verin böylece size en uygun tarih ve saatte tekrar randevu oluşturabilmek için takvimlerinde gerekli değişiklikler yapabilirler. 

Randevumu nasıl iptal edebilirim veya yeniden planlayabilirim?

Giriş yaptıktan sonra, ''randevularım'' bölümünde tüm kayıtlı randevularınızı görebilirsiniz. Dilerseniz randevuyu iptal edebilir veya yeniden planlayabilirsiniz. Rezervasyon yaptıktan sonra, randevunuzun detayları size mesaj olarak gönderilir. Ayrıca bu gönderilen mesaj yoluyla da randevunuzu iptal edebilirsiniz. Bu mesajlar SMS ya da e-posta olarak size gönderilir.

Randevudan sonra görüşmemi değerlendirebilir miyim?

Evet, randevu sonrası size gönderdiğimiz e-posta ile randevunuz hakkında değerlendirmelerinizi yazabilirsiniz. Randevunuzu değerlendirerek gelecekteki potansiyel hastaların, uzmanlarını seçmelerinde yardımcı olacaksınız. doktorarandevu.com yalnızca sitemiz aracılığıyla randevu alan hastalara değerlendirme hakkı sunar, bu şekilde tüm değerlendirmelerin gerçekliği kanıtlanmış olur. 

doktorarandevu.com sitesinde randevu almak ücretli midir?

Hayır, sitemiz üzerinden randevu alma işlemi ücretsizdir. Muayene/danışmanlık ücret bilgisi için kayıt olduktan sonra doktorunuza/uzmanınıza başvurabilirsiniz. 
Formu doldurun, dijital danışmanlarımız sizi arasın!
Kampanya ve duyurularla ilgili e-posta/sms almak istiyorum.
Aydınlatma metni'ni okudum, kabul ediyorum.

Bizimle İletişime Geçin

0850 888 7350