Yorum Yayınlanma Kuralları

İşbu Yorum Yayınlanma Kuralları (“Kurallar”) ile, doktorarandevu.com Uludağ Bilişim Bilgisayar Medya Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.
(“Şirket”) olarak, doktorlar (“Doktor(lar)”) ile gerçekleştirdiğiniz görüşmelere ilişkin Şirket’in sahibi olduğu www.doktorarandevu.com alan adlı internet sitesi (“İnternet Sitesi”) üzerinden görüş ve önerilerinizi paylaşabileceğiniz, ilgili Doktor’a gitmeyi düşünenler için giden üyelerin (“Üye”) Doktor hakkındaki düşüncelerini öğrenebilecekleri dürüst bir platform yaratmayı amaçlamaktayız. 

Bu itibarla görüşme gerçekleştirdiğiniz Doktor’a ilişkin yorumları yayınlarken olumlu ya da olumsuz olduğuna bakılmaksızın, ilgili yorumlar bakımından gerekli incelemeleri yapıp;

○ Doktor/uzmanın ve/veya kullandığı/uyguladığı tanı-tedavi yönteminin, mesleki becerisinin sınanmasına
   dair ifade içermeyen (Bu konuda değerlendirme yapabilecek olan yine yalnızca bir doktor/uzman ya da
   bir sağlık kuruluşudur. Tedavi yöntemi sizde etkili olmamış olsa dahi, doktor/uzmanın bu konudaki
   yetkinliği eleştirilmemelidir),
○ Genel ahlaka ve kamu düzenine aykırı olmayan,
○ Kişilik haklarını ihlal etmeyen
○ Fikri/sınai hakları ihlal etmeyen,
○ 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, 10.01.2015 tarihli ve 29232 sayılı Resmî Gazete’de
   yayımlanan Ticari Reklam ve Haksız Ticari Uygulamalar Yönetmeliği’ne ve sair mevzuatlara uygun,
○ Haksız rekabet yaratmayan,
○ Hakaret/küfür/tehdit/müstehcenlik/suç unsuru içermeyen,
○ İlgili Doktor ile alakasız olmayan,
○ Başkalarına dair kişisel verileri ya da özel hayatın gizliliğini ihlal etmeyen,
○ Hukuka aykırı bir durumu teşvik etmeyen/desteklemeyen,
○ Diğer Üyeler’in yorumlarına cevap niteliğinde taciz/utandırıcı/kışkırtıcı nitelikte olmayan,
○ Farklı internet sitelerine yönlendirmeyen,
○ Link, reklam veya karşılaştırma içermeyen, 
○ İlgili mevzuatına aykırı sağlık beyanı içermeyen yorumları ve
○ İlgili Doktor ile gerçekten görüşme yapmış Üyelerimiz’in yorumlarını 
○ İnternet Sitesi’nde yayınlıyoruz. İlgili yorumlar olumlu ya da olumsuz olduğuna bakılmaksızın en az 1 (bir) yıl
   süreyle herhangi bir yönlendirme yapılmadan tarih, değerlendirme notu gibi objektif bir ölçüte göre
   İnternet Sitesi’nde yayınlanacaktır. 

Üyeler’in, değerlendirmelerinin yayınlanması için bir rumuz (nick name) kullanmaları durumunda söz konusu rumuz, yürürlükteki mevzuata ve ahlaka aykırı olamaz; hakaret, küfür, sövme, aşağılayıcı, kişilik haklarına zarar veren sözler içeremez.

Tüm Üyelerimiz’in doğru yönlendirilmesi amacıyla yalnızca ilgili Doktor’la görüşme gerçekleştirmiş Üyelerimiz yorum yapmalıdır. İlgili Doktor’a ilişkin yapmış olduğunuz bir yorum mevzuata ya da yukarıda belirtilen Kurallar’a aykırı ise yayınlanmayacağını veya bir tespit sonucunda platformdan kaldırılabileceğini, böyle bir durumda sizleri bilgilendireceğimizi belirtmek isteriz. Eğer yapmış olduğunuz değerlendirmenin haksız yere kaldırıldığını ya da yayınlanmadığını düşünüyorsanız bizlerle e-posta aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Bu kapsamda taleplerinizi [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Üyeler, İnternet Sitesi aracılığıyla işbu Kurallar’a uygun olarak yaptıkları yorumlarda Şirket ve/veya Doktor için hazırlanmış, oluşturulmuş, hazırlanacak ve/veya oluşturulacak olan her türlü önerilere ve görüşlere ilişkin tasarımın, tasarımı oluşturan görsel unsurların, bu kapsamda oluşturulmuş görsel malzemenin ve dosyaların, numunelerin, örneklerin, buna ilişkin her türlü bilgilerin ve belgelerin tüm kullanım ve fikri mülkiyet haklarının (Fikri mülkiyet hakkı; Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili tüm diğer mevzuat gereğince münhasıran işleme, kullanma, çoğaltma, yayma, temsil ve işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakları dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm mali hakları ve emredici hukuk kurallarının izin verdiği ölçüde manevi hakları ve telif hakları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere tüm hakları anlamına gelmektedir) bizzat Şirket’e ait olduğunu ve olacağını, işbu yorumun Şirket tarafından herhangi bir yayın mecrasında veya Şirket’e ve/veya Doktor’a ait hizmetlerin ve/veya yazılımların geliştirilmesi/iyileştirilmesi amacıyla kullanılması dolayısıyla bundan hiçbir hak ve/veya bedel talep etmeyeceğini, yorumun yaratıcısı sıfatından dolayı ilgili mevzuat, sözleşme veya herhangi başka sebeple doğmuş ve/veya doğabilecek her türlü talep ve alacağından gayrı kabili rücu olarak serbest iradesi ile ve herhangi bir şarta bağlı olmaksızın süresiz olarak feragat ettiğini, işbu Kurallar’daki yükümlülüklerine aykırı davranması sebebiyle Şirket ve/veya Şirket çalışanlarının ve/veya yöneticilerinin herhangi bir zarara (dava, sulh ve avukatlık ücretleri de dahil her türlü masrafı da içermektedir) veya talebe maruz kalması durumunda ilgili talepleri doğrudan ve fer'ileri ile birlikte ilk talepte nakden ve defaten ifa ile birlikte tazmin edeceğini veya bu taleplerin Şirket tarafından karşılanması halinde tüm bu bedelleri ferileri ile birlikte herhangi bir ihtirazı kayıt ileri sürmeksizin karşılayacağını gayrikabili rücu ve süresiz olarak kabul, beyan ve taahhüt eder.

Şirket, işbu Kurallar’ı hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman güncelleyebilir, değiştirebilir veya yürürlükten kaldırabilir. Güncellenen, değiştirilen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde Üye için hüküm ifade edecektir.

Bilgilerinize sunarız.
Formu doldurun, dijital danışmanlarımız sizi arasın!
Kampanya ve duyurularla ilgili e-posta/sms almak istiyorum.
Aydınlatma metni'ni okudum, kabul ediyorum.

Bizimle İletişime Geçin

0850 888 7350

doktorarandevu.com : Türkiye'nin En İyi Danışmanlık ve Sağlık Hizmetlerinde Güvenilir, Lider Platformu

Sağlık her birey için en değerli varlıktır. Fiziksel ve estetik sağlık konularında uzman desteği almak, hayat kalitemizi artırmak ve sağlıklı bir yaşam sürmek için oldukça önemlidir. doktorarandevu.com olarak, Ankara'nın en iyi fizyoterapistlerini ve sağlık hizmetlerini bir araya getirerek, kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Ankara En İyi Fizyoterapistler: Sağlığınızı önemsiyor ve en iyi fizyoterapistlerle çalışmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ankara'nın en tecrübeli ve uzman fizyoterapistlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Uzmanlarımızın tavsiyeleriyle hareket kabiliyetinizi artırabilir, ağrılardan kurtulabilir ve yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz.

Manuel Terapi ve Fizyoterapi Merkezleri: Fizik tedavi alanında birçok yöntem bulunmaktadır, ancak manuel terapi, tedavide etkili sonuçlar elde edilen yöntemlerden biridir. Ankara'daki fizyoterapi merkezlerinin yanı sıra manuel terapi uzmanlarıyla da çalışma imkanı sunuyoruz. Fizik tedavi konusunda uzman doktorlarımızla sizlere en uygun tedavi yöntemlerini sunuyoruz.

Antalya'da Burun Estetiği Doktorları: Estetik cerrahi alanında özellikle burun estetiği, bireylerin dış görünüşünde önemli bir rol oynar. Antalya'da en iyi burun estetiği doktorlarını sizin için bir araya getiriyor ve size doğru seçimi yapmanızda yardımcı oluyoruz. Estetik ve sağlık konularında güvenilir ve deneyimli doktorlarla çalışmak isterseniz, doktorarandevu.com size yardımcı olacaktır.

Ankara'da Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları: Kadın sağlığı, her kadın için büyük önem taşır. Ankara'da en iyi kadın hastalıkları ve doğum doktorları ile çalışmak isteyenler için doktorarandevu.com olarak, güvenilir ve deneyimli doktorları sizlerle buluşturuyoruz. Doğru uzmanla çalışarak sağlığınızı korumanıza ve doğru tedavi yöntemlerini bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Online Pedagog ve Kidolog Hizmetleri: Çocukların sağlıklı ve dengeli gelişimi, pedagog ve kidolog desteğiyle desteklenir. Online pedagog ve kidolog tavsiyeleri sunarak, çocukların eğitim ve gelişim süreçlerinde ailelere ve çocuklara yardımcı oluyoruz. Online danışmanlık hizmetlerimizle sizin için en uygun uzmanı bulmanızı sağlıyoruz.

Uzman Fizik Tedavi ve Kemik Tümörü Doktorları: Kemik tümörleri ve fizik tedavi konusunda doğru uzmanlarla çalışmak, tedavi sürecini olumlu yönde etkiler. Uzman fizik tedavi doktorları ve kemik tümörü cerrahları ile çalışma imkanı sunuyor ve size en doğru tedaviyi belirlemenizde yardımcı oluyoruz.

Günümüzde, psikolojik sorunlar ve sağlık konularında uzman desteği almak, bireylerin yaşam kalitesini artırmak ve problemleri çözüme kavuşturmak için oldukça önemlidir. doktorarandevu.com olarak, psikolog siteleri ve online psikologlar gibi alanlarda kullanıcılarımıza en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Psikolojik Danışmanlık Online: Hayatın getirdiği zorluklarla başa çıkmak, duygusal dengeyi sağlamak ve daha mutlu bir yaşam sürmek için psikolojik danışmanlık online hizmetimizle yanınızdayız. Güvenilir ve uzman psikologlarımızla çevrimiçi terapi imkanı sunarak, sizin için en uygun çözümleri bir araya getiriyoruz.

Aile Terapisi Online: Aile içi ilişkilerde yaşanan sorunlar, her bireyi etkileyebilir. doktorarandevu.com olarak, online aile terapisi hizmetiyle ailelerin birlikte daha sağlıklı iletişim kurmasını ve uyumlu bir yaşam sürmesini destekliyoruz.

Evlilik ve Çift Terapisi: Evlilik çift terapisi, ilişkide yaşanan sorunların çözümü için etkili bir yöntemdir. Uzman terapistlerimizle evlilik ve çift terapisi alanında destek sağlayarak, ilişkinizi güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Ankara'da Fizyoterapist ve Diğer Sağlık Hizmetleri: Sağlık alanında sunduğumuz hizmetler arasında Ankara'da fizyoterapist arayışınızı sonlandırmak için çaba gösteriyoruz. Evde fizyoterapist hizmetinden, SGK anlaşmalı aile terapisine kadar birçok konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

Gebze Psikolog Yorumları ve Klinikleri: Gebze'de psikolog arayışınıza son veriyoruz. Gebze'nin en iyi psikolog kliniklerini bir araya getirerek, sizlere doğru tercihi yapmanızda yardımcı oluyoruz.

Manuel Terapi Seans Ücretleri ve Zararları: Manuel terapi, kas-iskelet sistemi sorunlarını tedavi etmek için tercih edilen bir yöntemdir. Seans ücretleri ve potansiyel zararları hakkında bilgi almak için uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Antalya Burun Estetiği Yorumları: Estetik cerrahi konusunda doğru seçimi yapmak için Antalya'daki burun estetiği doktorlarının yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size en uygun seçeneği belirlemek için yardımcı oluyoruz.

Online Psikolog Tavsiye Kadınlar Kulübü: Kadınlar Kulübü kullanıcılarına özel, güvenilir ve etkili online psikolog tavsiyeleri sunuyoruz. Sizin için en iyi terapisti bulmanızda yardımcı oluyoruz.

Dil ve Konuşma Terapisi Sertifikası ve Eğitimi: Dil ve konuşma terapisi alanında uzmanlaşmak isteyenlere meb onaylı sertifika eğitimi veriyoruz. Alanında uzman eğitmenlerle uzaktan eğitim imkanı sunuyoruz.

En İyi Çift ve Aile Terapisti: Aile içi ilişkilerdeki sorunları çözmek ve ilişkileri güçlendirmek için en iyi çift ve aile terapistlerini sizin için bir araya getiriyoruz. Güvenilir uzmanlarla çalışmanızı sağlıyoruz.

doktorarandevu.com olarak, psikolojik danışmanlık, aile terapisi, fizyoterapi, estetik cerrahi ve daha birçok alanda sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için özveriyle çalışıyoruz. Uzman kadromuz ve geniş sağlık ağımızla, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmekteyiz. Sağlığınız ve mutluluğunuz bizim için önemlidir.

Web sitemiz aracılığıyla uzman doktorlarımızla randevu alarak sağlığınızı koruyabilir ve yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Size en uygun sağlık uzmanını kolayca bulmanız için sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz. Sağlıklı bir geleceğe adım atmak için sadece bir tık uzaktasınız. Sağlık sizin için en değerli varlık, biz de size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Sağlık ve mutluluk sizinle olsun.

Daha Fazla Göster