Randevu Konumları

Zeynep Arslan

Bursa

Hizmetler

Bebek Beslenmesi
Anoreksiya ve Bulimia Hastalarında Beslenme
Davranış Bozuklukları
Gebelik Ve Emziklilikte Beslenme
Bireysel Terapi
Kilo Problemi
Obezite
Psikoterapi
Sağlıklı Beslenme
Yeme Bozukluklarına Yönelik Beslenme Programları
Dışa Atım Bozuklukları (Alt Islatma/ Dışkı Kaçırma)

Foto Galeri

Hizmet Verilen Diller
Türkçe/Turkish
Ödeme Yöntemleri
Nakit
Banka Kartı
Havale/EFT
Kredi Kartı
Havale/ EFT

Hakkında

Uzman Klinik Psikolog& Diyetisyen Zeynep Arslan 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. 2016-2021 yılları arasında Yeditepe Üniversite Psikoloji (İngilizce) lisans programını yüksek onur derecesi tamamlamıştır.

2019 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (İngilizce) bölümü ile çift anadala başlamıştır ve 2023 yılında bu programı yüksek onur derecesiyle tamamlamıştır. Psikoloji lisans programını 2021 de tamamlamasının ardından İstanbul Kent Üniversite Klinik Psikoloji (Tezsiz) programında yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Lisans süreci boyunca gelişim psikolojisi ve çocuk-ergen psikoloji alanında 6 ay süre ile staj deneyimi edinmiştir. Buna ek olarak, Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Sertifikasyon Eğitimini tamamlamıştır.

Bursa' da özel bir anaokulunda psikolog olarak çalışmıştır. Çalışma süreci esnasında 3-6 yaş arasında çocukların gelişimsel (dil-bilişsel-motor) takibini sağlamış ve değerlendirmiştir. Aynı yaş grubunda akran ilişkilerinin gözlemlemiştir ve aile görüşmeleri yaparak ebeveynleri bilgilendirip yönlendirme yapmıştır.

Beslenme ve diyetetik alanında hastane, özel klinikler ve ilçe sağlık merkezi olmak üzere 15 aylık staj sürecini tamamlamıştır.

 

İş Yeri ve Deneyimleri

Yorumlar

Görüşlerinizi Önemsiyoruz

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sıkça Sorulan Sorular

Psikolog Zeynep Arslan için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Psikolog Zeynep Arslan ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 5441126789

Psikolog Zeynep Arslan, Psikoloji, Diyetisyen alanlarında hizmet veriyor.Daha fazla bilgi almak için randevu alabilirsiniz. Ya da soru sorabilirsiniz. Uzmana Sor...