Randevu Konumları

Uzm. Dyt. Aylin Güngör

Ankara

Branş

Hakkında

Diyetisyen Aylin Güngör, online ve yüz yüze beslenme danışmanlığı yoluyla Ankara, Çankaya’da hizmet vermektedir. Güngör, Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde lisansını, Beslenme Bilimleri bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır.

Uzman Diyetisyen Aylin Güngör’ün diğer çalışma alanları, ‘ kilo verme, kilo alma, vücut analizi, kontrol randevusu, detoks diyetleri, ketojenik diyet, soğuk lipoliz diyeti, i̇rritabl bağırsak sendromu (i̇bs) diyeti, alkali diyet, gebelik ve lohusalıkta beslenme, yeme bozukluklarında beslenme, bebek beslenmesi, prematüre beslenmesi, yeni doğan metabolik hastalıkta beslenme, tüp bebek ve i̇nfertilite tedavisinde beslenme, çocuk ve ergenlerde beslenme, menopozda beslenme, sendrom, tip diyabet, tip diyabet, reaktif hipoglisemide beslenme, kalp damar hastalıklarında beslenme, metabolik hastalıklarda beslenme, gut hastalığı ve beslenme, hipertansiyonda beslenme, migrende beslenme, kanserde beslenme, spektrum bozukluğu ve otizmde beslenme, troid hastalığında beslenme, bariatri diyetisyenliği, enteral beslenme, gut hastalığında beslenme, haşimato hastalığında beslenme, parenteral beslenme ve kurumsal beslenme danışmanlığı’dır.

Yorumlar

Görüşlerinizi Önemsiyoruz

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dyt. Aylin Güngör için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Dyt. Aylin Güngör ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: 5061973757

Uzm. Dyt. Aylin Güngör, Diyetisyen alanlarında hizmet veriyor.Daha fazla bilgi almak için randevu alabilirsiniz. Ya da soru sorabilirsiniz. Uzmana Sor...